حریم خصوصی

حریم خصوصی

پرشین ساز برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی قابلیت‌ها و امکانات وب‌سایت اطلاعاتی از کاربران خود، ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران خود قائل است درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی مطمئن و امن را به کاربران خود ارائه دهد.
پرشین ساز برای دریافت، پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل را از کاربران خود درخواست می‌کند؛ تمامی فعالیت‌های پرشین ساز قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد و طی فرایند خرید کاربران محترم، فاکتور رسمی صادر می‌شود.

"نکته"

پرشین ساز ممکن است نقد و نظرات ارسالی کاربران را در جهت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر پیام یا نظر ارسال شده توسط کاربر شامل مصادیق مجرمانه باشد، پرشین ساز می‌تواند از اطلاعات ارسال و ثبت شده برای پیگیری‌های قانونی استفاده کند.

اطلاعات کاربران

همان‌طور که در ابتدا توضیح داده شد پرشین ساز برای دریافت، پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل را از کاربران خود دریافت می‌کند؛ به همین رو آدرس ایمیل و شماره تلفن شماره تلفن همراه‌هایی که کاربران در پروفایل خود ثبت می‌کنند، تنها ایمیل و شماره تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربران می‌باشد و تمامی مکاتبات و پاسخ‌های شرکت پرشین‌ ساز از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه، ایمیل و کدپستی مشتری، به منزله‌ی مورد تایید بودن صحت آن‌ها می‌باشد و در صورتی که به صورت صحیح و یا کامل ثبت نشده باشد، پرشین ساز جهت اطمینان از قطعیت و صحت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری اطلاعات بیشتر و تکمیلی را درخواست کند.
مشتریان می‌توانند به هنگام خرید نام، آدرس، شماره تلفن‌های ثابت و همراه و کدپستی شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش خود وارد کنند و پرشین ساز تنها برای ارسال همان سفارش از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
لازم به ذکر است که برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده‌های احتمالی، اطلاعات کاربر نباید آن را برای شخص دیگری فاش کند و همچنین حفظ و مراقبت از رمز عبور به عهده‌ی کاربر است.
پرشین ساز اطلاعات شخصی کاربران را کاملا شخصی می‌داند و آنان را به هیچ شخص یا سازمانی منتقل نمی‌کند مگر آن‌که با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

پرشین ساز تمام توان خود را برای حفظ و مراقبت از اطلاعات و حریم شخصی کاربران به کار می‌گیرد تا تجربه‌ی خریدی امن، خوشایند و راحت را برای همه‌ی کاربران خود به ارمغان آورد.

قوانین رعایت حریم خصوصی وب‌سایت فروشگاه اینترنتی پرشین ساز

تمامی مطالب موجود در سایت و هریک از خدمات و محصولات فروشگاه اینترنتی پرشین ساز مانند: تصاویر، متن، موارد قابل دانلود و کپی، آیکون دکمه‌ها، لوگو، داده‌ها و تمامی محتوای تولید شده به وسیله‌ی پرشین ساز، جزئی از اموال پرشین ساز به حساب می‌آید و حق استفاده و نشر تمامی مطالب و محتوای سایت در انحصار پرشین ساز می‌باشد و استفاده از هرگونه مطلبی بدون کسب مجوز کتبی، شامل حق کپی رایت شده و حق پیگیری قانونی را برای پرشین ساز محفوظ می‌دارد. کاربران مجاز به بهره‌برداری و استفاده از لیست محصولات، قیمت، مشخصات فنی و هرگونه استفاده از مطالب وب‌سایت فروشگاه اینترنتی پرشین ساز، با مقاصد تجاری یا روش‌هایی مشابه مانند جمع‌آوری داده‌ها و ابزارهای استخراج نیستند و حقوق بهره‌برداری از تمامی مطالب سایت به طور کامل برای پرشین ساز محفوظ است.


مراجع رسمی ارتباط پرشین ساز با مشتریان خود

پرشین ساز ممکن است برای ارتباط با مشتریان خود، بهینه سازی محتوای سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند؛ برای مثال برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها و خدمات ویژه، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک (اس ام اس – SMS) ارسال کند.

توجه داشته باشید که 200044069802 تنها شماره‌ای است که پرشین ساز از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک(اس ام اس – SMS) ارسال می‌کند؛ همچنین این شماره تنها شماره سامانه ارسال پیامک پرشین ساز است که جهت آگاهی رسانی از وضعیت سفارش یا خدمات، رویدادها و سرویس‌های ویژه پرشین ساز را به اطلاع کاربران خود می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این سامانه ارسال پیامک وجود ندارد.
لازم به ذکر است که ارسال هرگونه پیامک (اس ام اس – SMS) تحت عنوان پرشین ساز، با هر شماره دیگری جعلی، تخلف و سوء استفاده از نام پرشین ساز می‌باشد و در صورت دریافت چنین مواردی لطفا جهت پیگیری‌های قانونی آن را به info@persiansaz.com اطلاع دهید.
درصورتی که کاربری تمایلی به دریافت این‌گونه ایمیل و پیامک‌ها را ندارد، می‌تواند در انتهای هر ایمیل با کلیک بر "لغو عضویت در خبرنامه" و یا در صفحه‌ی نخست سایت با کلیک بر لغو عضویت و درج ایمیل از عضویت در خبرنامه انصراف دهد.

مراجع رسمی ارتباط کاربران با پرشین ساز

تنها مرجع رسمی مورد تایید پرشین ساز برای ارتباط با کابران، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.persiansaz.com است.
علاوه بر پایگاه رسمی و اصلی پرشین ساز، کاربران گرامی می‌توانند از طریق شبکه‌های اجتماعی رسمی قنج از قبیل: تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، گوگل پلاس، واتس‌اپ، لینکدین از خدمات و محصولات پرشین ساز مطلع شوند.

در صورت وجود هرگونه سوال با پشتیبانی فروشگاه پرشین ساز تماس حاصل بفرمایید:
تلفن: 02636314683


دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان پرشین ساز:

آدرس : کرج - محمدشهر، ولدآباد، خیابان امیرکبیر، میدان توحید، روبروی اداره گاز، ساختمان الهیه پلاک 4463
کدپستی: 3184793114