درباره ما

در پرشین ساز ما باور داریم که می توانیم نیازهای مهم موسیقایی شما را شناسایی کرده و آن را به بهترین شکل و ایده آل ترین شرایط ممکن در اختیار شما قرار دهیم و در این راستا تلاش برای جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان تلاش می‌کنیم.

ماموریت اصلی ما در این تیم، رسیدگی به بخش‌های مختلف می‌باشد که هر موسیقیدانی به عنوان نقشه‌ی راه یا ادوات مهم به آن نیاز دارد.
قصه ی تیم پرشین ساز از سال ها پیش با تفکر و ایده‌ی بکر بنیان‌گذار و مدیر رسمی مجموعه آغاز شد. وی با تمرکز بر فروش و انجام پروژه‌های نت نویسی، فعالیت خود را آغاز کرد و پس از ماه‌ها تجربه و تحقیق، بدنه‌ی اصلی پرشین ساز در اوایل سال 98 شروع به فعالیت،
ایده پردازی و اجرای آن‌ها نمود. ما، تیم پرشین ساز، شامل افراد جوان و متخصص هستیم که دغدغه‌ی موسیقی امروز را در سر می‌پرورانیم، ما باور داریم هر موسیقیدانی از هرکجای این سرزمین باید به ساز خوب، آموزش صحیح، کتب و مقالات مورد نیاز و... دسترسی داشته باشد.


همه‌ی تلاش‌هایمان همواره بر این بوده که بتوانیم با گسترش فعالیت‌های تیم، موارد متنوع‌تر و بیشتری از نیازمندی‌های شمارا پاسخگو باشیم.


ما برای مخاطب خود ارزش و احترام قائل هستیم و اعتقاد داریم هرکس بنابر مسیر انتخابی خود، سزاوار دسترسی داشتن به بهترین‌هاست.


بهترین‌ها در دنیای موسیقی میسر نمی‌شود مگر با وجود یک راهنما که پَستی و بلندی‌های راه را خوب بشناسد. بتواند به شما کمک کند که بهترین ساز را تهیه کنید، به‌روزترین مقالات و کتاب‌ها را در اختیار داشته باشید، نت‌های خود را به بهترین شکل دسته بندی کنید و از آموزش و خدمات اساتید ماهر و صاحب نظر بهره‌مند شوید.

تیم پرشین ساز همواره آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به شماست.