مشاوره رایگان و تخصصی خرید ساز

مشاوره رایگان و تخصصی خرید ساز در فروشگاه اینترنتی پرشین ساز

مشاوره رایگان و تخصصی خرید ساز 

یکی از اساسی‌ترین دغدغه‌های عزیزانی که تازه شروع به فراگیری نوازندگی ساز مورد علاقه‌ی خود می‌کنند، تهیه سازی متناسب با سطح و نیازهایشان می‌باشد که از لحاظ قیمت نیز مناسب باشد.

لازم به ذکر است که:

تمامی سازهای موجود در پرشین ساز دارای گارانتی اصالت و کیفیت ساز، پشتیبانی 24 ساعته، هفت روز ضمانت بازگشت وجه و ساز، ضمانت بهترین قیمت و ارسال به سراسر ایران و جهان هستند؛ تا خریداران گرامی با آرامش خاطر بتوانند به خرید ساز با توجه به دغدغه‌مندی، و سطح و نیازهایشان بپردازند. 

بدین منظور مجموعه پرشین ساز اقدام به تاسیس دپارتمان‌های تخصصی فروش نموده و برای هر ساز کارشناسان زبده و مجرب را در نظر گرفته است که علاوه بر دانش تخصصی نوازندگی آن ساز، در جریان چگونگی ساخت و نکات مثبت، منفی و فنی موجود در ساخت و صنعت ساز مد نظر نیز هستند، و این هنرمندان نخبه به عنوان مشاوران تخصصی خریدساز در پرشین ساز فعالیت می‌کنند.

هر یک از شما عزیزان به راحتی و بدون کوچک‌ترین هزینه می تواند از مشاوره و راهنمایی متخصصان مجموعه پرشین ساز برخوردار شود.

مشاوره رایگان و تخصصی خرید ساز به چه شکل صورت می‌گیرد؟

مشاوره‌ها به صورت های آنلاین، تلفنی و حضوری صورت می گیرد و با توجه به معیارهایی که شما ارائه می‌دهید (اعم از بودجه‌ی مد نظر، سلیقه‌ی شنیداری، نوع ساخت، جنس چوب و...) چند گزینه نهایی به عنوان ساز انتخابی به شما ارائه می شود.

مراحل مشاوره تخصصی خرید ساز از مجموعه‌ پرشین ساز به شرح زیر می‌باشد: 

1. ثبت درخواست در فرم زیر همین متن

2. مشاوره تلفنی با متخصص و در ادامه و درصورت احساس نیاز از طرف شما، مشاوره حضوری نیز برگزار می‌شود.

3. نیازسنجی بر اساس سطح و بودجه و سلیقه شنیداری و دیگر ملاک‌های بررسی شده برای خرید ساز.

4. ارائه گزینه های نهایی بر اساس بودجه و دیگر معیارهای مورد نظر شما.