ضمانت بازگشت وجه


ضمانت بازگشت وجه پرشین ساز (فرصت عودت 7 روزه ساز به پرشین ساز)

با خیال راحت از پرشین ساز خرید کنید

امنیت خاطر و رضایت شما عزیزان اولویت اصلی مجموعه‌ی پرشین ساز است، به همین دلیل تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا هر سفارش در بهترین و سهل‌ترین شرایط به دست مشتری برسد، اما به دلیل حساسیت‌های موجود در رابطه با ابزارآلات موسیقی (اعم از انواع سازها و لوازم جانبی آن‌ها) ممکن است نگرانی‌هایی برای شما عزیزان پپش بیاید. برای رفع کامل این نگرانی‌ها و فراهم آوردن امکان خریدی امن، مجموعه‌ی پرشین ساز برای تمام کالاهای خود ضمانت عودت 7 روزه در نظر گرفته است که در صورت تایید کارشناسان وجه پرداختی تماما به مشتری عودت داد خواد شد.


استفاده از ضمانت عودت 7 روزه ساز چه شرایطی دارد؟
پرشین ساز این ضمانت را برای اطمینان از خرید ساز، تست ساز و اطمینان از صنعت و صدادهی ساز در نظر گرفته است، پس نباید به صورت مداوم از ساز استفاده و موجب آسیب آن شد.
کوچک‌ترین آسیب و مغایرت با حالت قبل از ارسال ساز باعث ابطال گارانتی 7 روزه بازگشت کالا خواهد شد.

موارد ابطال کننده‌ی گارانتی عبارتند از:
1. ایجاد ترک روی ساز
2. خراش یا آسیب رساندن به رنگ ساز
3. پاره شدن پوست(سازهایی مانند تار، تنبک و دف و...)
4. تعویض بدون اطلاع و پارگی سیم‌ها و پرده‌ها
5. جدایی اتصالات موجود در ساز مانند اتصالات دسته و کاسه طنینی ساز، دسته و جعبه گوشی‌های کوک، اتصالات شیطانک و سیم گیر.

لازم به ذکر است که:
• سازهایی که به صورت پلمپ شده به فروش می‌رسند در صورت باز شدن پلمپ امکان برگشت نخواهند داشت.
• ضمانت بازگشت 7 روزه فقط برای خرید ساز در نظر گرفته شده است و لوازم جانبی، کتاب و دیگر محصولات سایت شامل این طرح نیستند.

درخواست باز گشت کالا را چگونه ثبت کنیم ؟
پس از مطالعه‌ی شرایط ضمانت برگشت 7 روزه و درصورت برآورده شدن آنها و در قسمت تماس با ما و با پر کردن فرم صفحه‌ی تماس با ما با درخواست خود را همراه دلیل ذکر نمایید، پس از بررسی کارشناسان "خدمات پس از فروش پرشین ساز" با شما تماس خواهند گرفت و نهایتا 24 ساعت پس از تماس درخواست شما نسبت به تایید یا رد درخواست شما اقدام خواهد شد.
اگر درخواست شما مورد تایید قرار گرفته بود جهت ارسال کالا هماهنگی‌های لازم با شما مشتری گرامی صورت خواهد گرفت.

سازی که قصد برگرداندنش را داریم چگونه ارسال کنیم؟
• لطفاً قبل از هر اقدامی در زمینه‌ی ارسال ساز با "پشتیبان خدمات پس از فروش پرشین ساز" تماس حاصل فرمایید. (برای تماس با مجموعه‌ی پرشین ساز کلیک کنید).
• از ارسال ساز بدون ثبت درخواست بازگشت کالا و هماهنگی با خدمات پس از فروش پرشین ساز، خودداری کنید.
• برای ارسال ساز باید آن را به همان صورت اولیه که تحویل گرفتید در کیس یا بسته بندی مخصوص خود به درستی قرار دهید(تمامی سازهای ارسال شده توسط پرشین ساز با پدهای ضربه گیر فضاهای خالی درون کیس ساز پر می‌شود) و از محکم بودن آن اطمینان حاصل کنید چرا که سلامت کالا در هنگام بازگرداندن آن تماما به عهده‌ی خریدار می‌باشد.
• از نوشتن توضیح یا آدرس روی جعبه و یا کیس ساز جدا خودداری نمایید یا در صورت لزوم جعبه ی اصلی کالا را داخل جعبه یا کارتن دیگری قرار دهید.
• برای اطلاع از چگونگی ارسال کالا، پس از تایید درخواست بازگشت کالا توسط کارشناسان پرشین ساز، با شما تماس گرفته خواهد شد و هماهنگی های لازم درباره زمان و نحوه‌ی ارسال کالا صورت خواهد گرفت.

در چه شرایط و به چه صورت وجه به مشتری برگشت داده می شود؟
پس از دریافت کالا توسط پرشین ساز و بررسی آن و تایید نهایی درخواست به وسیله‌ی کارشناسان وجه مشتری متقاضی به صورت کامل عودت داده می شود.
همچنین برای دریاف وجه ارائه‌ی شماره حساب، شماره کارت و شماره شبای حساب بانکی متعلق به شخص خریدار الزامی است.