ضمانت بهترین قیمت

ضمانت بهترین قیمت در پرشین ساز | مرجع آکادمیک موسیقی ایران

ضمانت بهترین قیمت

مسلما برای هر خریدار یکی از مهم‌ترین فاکتورها تناسب کارایی و کیفیت کالا با قیمت آن کالا می‌باشد؛ خصوصاً این مسئله در رابطه با خرید ساز بغرنج‌تر نیز می‌شود، امروزه در بازار سازسازی شاهد تنوع انواع کیفیت ساز و انواع قیمت‌های معقول و بعضاً نامعقول هستیم، قیمت‎هایی که گاهاً هیچ تناسبی با کیفیت ساخت و کارایی این سازها ندارند.
از طرفی سازنده‌های پرتوان و بی ادعایی وجود دارند که قیمت محصولات‌شان به نسبت کیفیت‌شان بسیار مناسب است اما به دلیل عدم آشنایی عموم مردم با آن‌ها و از طرفی فشار تبلیغاتی خیلی از سازنده‌های بعضاً ضعیف و گران فروش، هنرمندان و هنر دوستان از محصولات مناسب و با کیفیت دور می‌شوند یا به اصطلاح دسترسی ندارند.
پرشین ساز که خود را "مرجع آکادمیک موسیقی ایران" می‌داند و از بهترین نوازندگان و کارشناسان ساز که همگی فارغ التحصیلان یا دانشجویان بهترین دانشگاه‌های موسیقی کشور هستند، تشکیل شده است، تمام تلاش خود را برای ارائه سازهای باکیفیت و همچنین مناسب‌ترین قیمت برای هنرمندان این سرزمین انجام می‌دهد.

"پرشین ساز" تضمین می‌کند محصولات ارائه شده در وب‌سایت با شش ضمانت‌نامه از جمله:
"گارانتی اصالت و کیفیت ساز"، "هفت روز ضمانت بازگشت وجه"، "ارائه مشاوره تخصصی و رایگان خرید ساز"، "پشتیبانی 24 ساعته"، "ارسال فوری به سراسر ایران و جهان" و "ضمانت بهترین قیمت" ارائه می‌شوند.


ما تضمین می کنیم محصولات عرضه شده در وب‌سایت با بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از سایت، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط و تولید کننده‌ای یکسان و همچنین با قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «ضمانت بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.

در پرشین ساز، انواع ساز‌ها توسط کارشناسان پرشین‌ساز، به شما معرفی می‌شوند؛ و این معرفی در قالب ارائه مشاوره‌های رایگان و تخصصی پرشین ساز به شما خواهد بود. 
کارشناسانی که این خدمات مشاوره برای خرید ساز را به شما ارائه می‌دهند، همگی از بهترین از دانش آموختگان یا دانشجویان دانشگاه‌های برتر موسیقی کشور می‌باشند.
پرشین ساز در طی مشاوره‌های رایگان به شما، در خصوص خرید ساز، شرایط شما هنردوست گرامی را بررسی کرده و بهترین سازها را با مناسب‌ترین قیمت به شما پیشنهاد می‌کنند؛ در نتیجه‌ی این مشاوره‌ها شما با اطمینان خاطر ساز مورد نیازتان را خریداری نموده و اولین قدم را در راستای آموزش خوب و درست موسیقی یعنی انتخاب ساز با بهترین کیفیت را به بهترین شکل بر خواهید داشت.

• "ضمانت بهترین قیمت"، چه شرایطی دارد؟
برای ارائه درخواست ضمانت بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:
1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت ها یکسان باشند.
2. تولید کننده یا سازنده‌ی یکسان: سازها و محصولات می‌بایست دارای تولید کننده یا سازنده‌ی یکسان (برند یکسان) باشد.
3. محصولات با کیفیت: از آنجایی که همه کالاهای موجود در وب‌سایت با تضمین کیفیت هستند، درخواست محصولات نامرغوب رد خواهد شد.
4. فروشگاه‌ها و وب‌سایت های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز موسیقی و وب‌سایت‌های دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.
5. ساز یا محصول برای فروش موجود باشد: ساز یا کالای مورد نظر باید در زمان ارائه درخواست به سایت، در وب‌سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود باشد.
6. گارانتی اصالت مواد اولیه (متریال) یکسان: ساز یا کالاهای مورد مقایسه باید مواد اولیه یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت مواد اولیه محصولات بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.


• چگونه درخواست بفرستید؟
مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیل info@persiansaz.com و یا در صفحه حساب کاربری در قسمت "پیام‌های من" با عنوان درخواست ضمانت بهترین قیمت ارسال کنید:
1. پیش فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده.
پیش فاکتور باید شامل: نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام هنرمند تولید کننده مربوط به آن باشد.
2. تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار باشد.
3. صرفا برای همان محصول به صورت تکی و بدون هیچ گونه خدمات اضافی باشد.
4. برای فروشگاه‌های اینترنتی، کافی است آدرس اینترنتی فروشگاه مورد نظر و یا لینک صفحه‌ی محصول به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود.


• چه زمانی درخواست بفرستید؟
1. درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از خرید از وب‌سایت ارسال شود.
2. بررسی و پیگیری ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.
3. پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده به حساب خریدار واریز خواهد شد.