همکاری با پرشین‌ساز

موسیقی از دیدگاه فلاسفه
«بدون موسیقی زندگی اشتباهی بیش نیست.» این جمله را فریدریش ویلهلم نیچه، فیلسوف و متفکر مشهور آلمانی در کتاب غروب بت‌ها نوشته است. امروزه کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که با افکار و اندیشه‌های این فیلسوف پرآوازه آشنایی نداشته باشد و یا حداقل یکی از جملات مشهور او نظیر «ما هنر را داریم تا حقیقت ما را از پای در نیاورد» را نشنیده باشد.
از آن‌جا که نیچه همواره عشق و شور و سرمستی یعنی روحیه‌ی دیونیسوسی را بر عقل و خرد یعنی روحیه‌ی آپولونی ترجیح می‌دهد، در نظر او موسیقی نیز باید هنری کاملاً دیونیسوسی باشد.

اهداف ما در پرشین‌ساز
اما ما برای رسیدن به این موسیقی دیونیسوسی باید از ساز و کارهای درست و منطقی و به عبارتی آپولونی مانند آموزش اصولی، اسباب استاندارد و مباحث موسیقایی بر پایه اصول علمی و... بهره‌مند بشیم.
هدف تیم پرشین‌ساز نیز رسیدن به جایگاهی است تا بتواند این استانداردها را ایجاد کند تا هنرمندان و هنردوستان بتوانند در بستری مناسب و رشد دهنده به فعالیت بپردازند.

دعوت به همکاری
از جمله فواید کار تیمی بهره‌مندی از مهارت‌های مختلف در جهت موفقیت یک ساختار منظم است که در واقع این موفقیت از آن همه‌ی افراد گروه و یا آن سیستم می‌باشد.
ما در پرشین‌ساز به این نتیجه رسیدیم که مدیریتی که بر مبنای خودمحوری باشد، نه تنها موفقیت را در پی ندارد، بلکه باعث شکاف بین مدیریت و کارکنان و در انتها موجب شکست سیستم می‌شود.
در مدیریت دموکراتیک مدیر به کارکنان این اجازه را می‌دهد تا در تصمیم‌گیری شرکت کنند که در این‌صورت تمامی تصمیم‌ها با مشارکت و نظر موافق اکثریت همراه خواهد بود؛ که این مدیریتی است که پرشین‌ساز بر مبنای آن برنامه‌ریزی و هدف‌مند شده است که این نوع همکاری فضای کافی برای نوآوری و ایده‌های جدید ایجاد می‌کند.


کار‌تیمی باعث می‌شود که تجربیات افراد به یکدیگر منتقل شود که در هیچ دوره تحصیلی به این سرعت به دست نمی‌آید. در کار تیمی همه سیستم رشد می‌کند و به درکی جدید از کار و ارتباطات می‌رسد.
این مورد از جمله مهم‌ترین فواید کار تیمی است زیرا انعطاف پذیری به شدت بالا می‌رود و ذهنیت یک فرد حرفه‌ای برای تک‌تک کارکنان ایجاد می‌شود.


همان‌طور که معرف حضور همگی شما هنرمندان است پرشین ساز در سه حوزه فروشگاهِ ساز و ادوات موسیقی، آکادمی موسیقی و مجله تخصصی موسیقی فعالیت دارد.
هیچکس نمی‌تواند سمفونی را سوت بزند، برای انجام آن، یک ارکستر کامل نیاز است؛ و ما در پرشین‌ساز برای تکمیل این ارکستر از شما هنرمندان در حوزه‌های ذیل دعوت به همکاری می‌کنیم، تا این سمفونی را به کمک هم هر چه زیباتر به صدا درآوریم.
باشد که دست در دست هم آجری به دیوار بلند موسیقی این کشور بیافزاییم...