نت نویسی

نت نویسی

اثر موسیقایی بازاتابی از ایده ذهنی آهنگساز است، این ایده با استفاده از تکنیک آهنگساز به اثری موسیقایی بدل می‌شود و آخرین مرحله برای ثبت آن نوشتنش به زبان موسیقی است. چه بسیار آثار درخشانی که به دلیل ثبت نشدن از تاریخ موسیقی محو شده‌اند، و چه بسیار آثار کهنی که به خاطر اینکه به شیوه های حتی خیلی ابتدایی هم ثبت شده اند امروزه در اختیار ما قرار دارند.

در این راستا مجموعه پرشین ساز با در اختیار داشتن تیمی کامل از نت نویسانی مجرب آماده انجام هرگونه سفارش نت نویسی برای شما هنرمندان و هنردوستان گرامی می باشد که خدمات و شرایط آن به شرح زیر است:

شرایط دریافت پروژه توسط پرشین ساز

آثاری که قرار است شما برای نت نویسی به پرشین ساز بسپارید می‌تواند به صورت فایل دست‌نویس آثار (عکس با کیفیت یا اسکن با کیفیت) و یا حتی فایل صوتی با کیفیت آثار باشند.
برای ثبت پروژه خود باید اطلاعات آثار خود را در وب‌سایت پرشین ساز و در صفحه‌ی نت نویسی ثبت کنید و پس از ثبت اطلاعات اثر شما، از طرف پشتیبانی پرشین ساز با شما تماس گرفته شده و فایل صوتی یا تصویری اثر از شما دریافت می‌شود و توسط نت نویسان، بررسی و برآورد هزینه‌ی نهایی به شما اطلاع داده می‌شود و پس از پرداخت هزینه، پروژه شما آغاز می‌شود و در سریع‌ترین زمان ممکن فایل نهایی تقدیم حضورتان می‌گردد.

انواع خدمات نت نویسی

خدمات دپارتمان نت نویسی پرشین ساز به شرح زیر است:
1. نت نگاری: نگارش نت از روی فایل دست‌نویس آثار آهنگسازی شده.
2. آوانگاری: نگارش از روی فایل صوتی یا تصویری اثر آهنگسازی شده.
3. نت نویسی و سمپل (دمو صوتی اثر): ارائه خروجی صوتی اثر به صورت سمپل یا خروجی میدی (MIDI).


تعرفه، قیمت گذاری و برآورد هزینه هر پروژه نت نویسی

به طور کلی عوامل کمی و کیفی هر پروژه مانند: تعداد صفحات، علامت‌ها و تکنیک‌های نوشته شده، میزان‌بندی و... در برآورد قیمت آن دخیل هستند. اما حداقل قیمت یک پروژه نت نویسی بر اساس تعداد صفحه آن برآورد می‌شود که به صورت زیر است:
• تعرفه نت نگاری (نگارش نت از روی فایل دستنویس) هر صفحه از 12 هزارتومان تا 30 هزارتومان می‌باشد.
• تعرفه آوانگاری (نگارش نت از روی فایل صوتی یا تصویری) هر صفحه از 50 هزارتومان تا 60 هزار تومان می‌باشد.
• تعرفه دریافت سمپل صوتی اثر (در صورتی که فایل نت آن توسط پرشین ساز نگارش شده باشد) 10 هزارتومان است.

قابل ذکر است که
هزینه صفحاتی که تمام نمی‌شود و نیمه تمام می‌مانند بر اساس تعداد خطوط محاسبه می‌شود در این حالت تعرفه هر خط بنابر قیمت هر صفحه (یعنی اگر هر صفحه 12 هزارتومان باشد هرخط 1.330 تومان و اگر هر صفحه 30 هزارتومان باشد قیمت هرخط 3.330 تومان) محاسبه می شود.


تحویل پروژه نت نویسی

زمان انجام پروژه نیز مانند قیمت بستگی به شرایط کمی و کیفی اثر دارد که به صورت نهایی پس از ثبت اظلاعات اثر، توسط تیم پرشین ساز به اطلاع شما می‌رسد؛ اما به طور کلی:
• نت نگاری هر صفحه حداکثر (در پیچیده ترین و پر جزئیات ترین حالت) یک روز کاری به طول می‌انجامد.
• آوا نگاری هر صفحه حداکثر ( در پیچیده‌ترین و پر جزئیات‌ترین حالت ) سه روز کاری به طول می‌انجامد.

دقت و کیفیت

پرشین ساز به‌دلیل استفاده از کادر مجرب و متخصص در حوزه‌ی موسیقی که همگی دانشجو‌یان رشته‌ی موسیقی در بهترین دانشگاه‌های کشور (دانشگاه تهران، دانشگاه هنر و...) می‌باشند دقت و کیفیت خدمات خود را ضمانت می‌کند، هم‌چنین قبل از تحویل نهایی اثر به شما، فایل تایپ شده برای بازبینی نهایی و عیب‌یابی برای شما ارسال می‌شود و در صورت وجود مشکل نسبت به رفع آن اقدام خواهد شد.

لازم به ذکر است که
اثر قبل از ارسال، توسط تیم نت نویسی چندین بار بازنگری می‌شود و سپس برای تایید نهایی خدمت شما ارسال می‌گردد؛ و تا هفت روز می‌توانید از امکان اصلاح و بازنویسی براساس فایل ارسال شده، بهره‌مند شوید.

نظر مشتریان
هنرمندان گرانقدری که برای نت نویسی آثارشان پرشین‌ساز را انتخاب کرده‌اند.
شما هم تجربه خود را با با دیگران به اشتراک بگذارید