معرفی محصول

با مترونوم و تیونر کرگ مدل TM50-TR به نوازندگی خود تناسب ببخشید.

‏یک تیونر / مترونوم حرفه‌ای برای بیشترین بازدهی در تمرینات شما!

 

نقد و بررسی تیونر مترونوم KORG مدل TM-50TR

مترونوم و تیونر کرگ مدل TM50-TR با قابلیت Tone Trainer این امکان را به شما می‌دهد که صدای ساز خود را با جزئیات بیشتری آنالیز کنید.

کارکرد جدید ‏‎"Tone Trainer"‎‏ ‏در تیونر / مترونوم KORG TM50TR صدا را ‏با جزییات بیشتری آنالیز می‌کند.
وقتی یک نت کشیده را می‌ظنوازید، ‏TM-50TR‎‏ علاوه بر فرکانس دینامیک و ویژگی های تنال آن را مشخص می‌کند. این سه عنصر ‏همزمان در ‏TM-50TR ‎‏ نمایش داده می‌شوند. وقتی اجرای نت تمام شد ‏ثبات این عوامل در گرافی نمایش داده می‌شود تا در یک نگاه بفهمید صدایی که از ساز به دست ‏آوردید چقدر ثابت و خوب بوده است.‏
این ویژگی باعث می‌شود که مشکلات نوازندگی خود را فهمیده و در تمرینات به بالاترین بازدهی دست پیدا کنید.
کارکرد ‏Tone Trainer‏ بر اساس تکنولوژی جدید ‏ARTISTRY‎‏ است که این تکنولوزی ‏برای آنالیز و ارزیابی کردن صدا حائز اهمیت است و با مشارکت تحقیقاتی به سرپرستی ‏Xavier ‎Serra‏ به دست آمده است. برای کوک دقیق می‌توانید صدای مرجع را از طریق بلندگو یا هدفون بشنوید و سازتان را با استفاده از گوش ‏کوک کنید. این عملکرد محدوده‌ی صوتی C3 130.81 ‎تا 1046.50C6 هرتز را تحت پوشش قرار ‏می‌دهد‎.‎ این تیونر علاوه بر این‌که ابزاری برای نمایش میزان اختلاف صدای حاصل از ساز با صدای درست است،‏ وسیله‌ای است برای تمرین شنوایی و دیکته موسیقی شما.
فناوری اختصاصیkorg ، یعنی عملکرد‎ ‎Sound Back ‎نزدیک‌ترین نت مرجع به صدای حاصل از ساز شما را پخش می کند و شاخص نمایشگر ‏میزان اختلاف این دو صدا را با یک‌دیگر نشان می‌دهد. این عملکرد هم دقت کوک را بالاتر می‌برد، هم ‏روشی مناسب برای بهبود شنوایی شما در تشخیص فرکانس‌هاست.
15‎ الگوی مختلف ریتم، میزان نماهای متفاوت از صفر تا 9 ضربی، دوپلت، تریوله، تریوله بدون ضرب میانی، ‏کوادروپله، کوادروپله بدون ضرب میانی، همگی در این مترونوم موجودند.
تمپو از 30 تا 252 متغیر است.
ریتم‌های پیچیده مثل تریوله و کوادروپله های بدون ضرب میانی می‌توانند برای سبک‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرند.
تنظیم شدت صدا توسط کاربر نیز در این محصول امکان پذیر است، به این ‏ترتیب می‌توانید از این مترونوم در اتاق شخصی خود تا یک اتاق تمرین در استودیو استفاده کنید‎.


با مترونوم و تیونر کرگ مدل TM50-TR به نوازندگی خود تناسب ببخشید.
‏یک تیونر / مترونوم حرفه‌ای برای بیشترین بازدهی در تمرینات شما!

مشخصات فنی تیونر مترونوم KORG مدل TM-50TR

بخش تیونر - Tuner
بخش مترونوم - Metronome
مشخصات اصلی

نمودار تغییر قیمت تیونر مترونوم KORG مدل TM-50TR

نظرات در باره محصول تیونر مترونوم KORG مدل TM-50TR

 

امتیاز کاربران به تیونر مترونوم KORG مدل TM-50TR

امتیاز کاربران به تیونر مترونوم KORG مدل TM-50TR

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.
محصولات مرتبط